hanulka11

Potřebovala bych pomoc-dělám video o pejskovi

a nemohu natrefit na pěknou písníčku/psí/ je to od štěňátka po současnost .Kdo by mi dal pěkný tip?
Doplňuji:
skákal pes jsem tam dala , všem se to líbí ,ale mě se to moc nelíbí

Odpovědi
led

Ako podklad B.Smetana – Vltava

Miroslavst

Psí písničku, tak třeba tady:
http://www.you­tube.com/watch?v=tIc­qtBE7e8M

Jahoda

Já bych dala „Máme rádi zvířata“. Není to přímo psí, ale je pěkná a k videu o pejskovi se podle mne hodí :)) Záleží na Vás. Nebo ještě: „Kočka leze dírou, pes oknem“.

To Miroslavst: Dobrý!! ta holčička to pěkně zpívá :)

hanulka11

tak díky Jahodo , udělala jsem podle tvé rady -je to živé a pěkné a jak tam pejsek štěká- líbí se mi to-díky

Jahoda

Není vůbec zač. :)