Džanička

Potřebovala bych najít ultrazvukové fotografie od lidského embrya, plodu, měsíc po měsíci a po miminka, pomůžete mi??

Potřebuji to nakreslit, tak aby to byly opravdu pěkné fotografie, větší, pomozte, docela to spěchá, díky moc všem..

Nejlepší odpověď
Pájo

Zadal jsem do vyhledávače heslo „ultrasound embrio“

http://www.go­ogle.cz/search?q=ul­trasound+embry­o&hl=cs&clien­t=firefox-a&hs=TH9&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&prmd=im­vns&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=dqe1TvPTHKeH4gS7y6Qx&v­ed=0CE8QsAQ&biw=1280&bih­=834&sei=%20fKe1Tt6­nMcbS4QSfg_jLAw