JohankaDl

Potřebovala bych koupit GPS – mapy pro celou Evropu, má někdo nějaký tip?

Odpovědi
LubosHa

Nedala jsi cenu… Tak co třeba tohle http://www.ex­pert.cz/mio-spirit-697-full-europe-lifetime/ ? :)
Doplňuji:
má to doživotní aktualizace

Bedy

Máte několik možností – buď si koupit mobil s dobrou navigací nebo si koupit jen aplikaci a nebo pak přímo navigaci jako takovou. Nevím, jakou máte představu o ceně, kolik byste tak za tu navigaci byla ochotna dát.

Existuje řada mobilů s opravdu dobrou navigací – nejlepší jsou v tomhle ohledu mobily Nokia – takové ty lepší totiž mají integrovanou navigaci v sobě a hlavně oproti ostatním mobilům za ni nemusíte platit. Stačí si jen zdarma stáhnout mapy. Aktualizace tam máte na doživotí zdarma.

Pokud máte už ale nějaký lepší mobil, ale takovou navigaci tam nemá, tak si můžete buď dokoupit aplikaci anebo pokud to má Android, tak si můžete stáhnout aplikaci zdarma – ovšem ta kvalita nic moc, třeba to nemá hlasovou navigaci nebo to nemá kvalitní mapové podklady nebo to je třeba omezený jen na určitou oblast apod.

Třetí možností je pak si koupit navigaci jako takovou, akorát některé třeba nemají doživotní aktualizaci zdarma. A taky ta cena je podle mého názoru docela vysoká, když to ve finále umí jen navigovat (nebo maximálně to třeba přehraje nějaké to video, písničku apod. – ale to mobil umí taky a má víc funkcí tam že jo, třeba si z něj zavoláte 🙂 )