Georgo2010

Potřeboval bych poradit s WIN7 – po pár minutách nečinnosti se mi vždy zobrazí přihlašovací obrazovka.Kde to deaktivuji?

Ovládací panely – Napájení – Nastavení vypínání displeje? Tady mám vše nastaveno na „nikdy“..

Nejlepší odpověď
www

Byť nevím, co považuješ za „přihlašovací obrazovku“, zaměřil bych se na nastavení spořiče obrazovky. Jeho čas spuštění, motiv, ap. Podle mne to bude spořič.

Další odpovědi
huxa

převede se ti do spánku? to upravíš v nastavení schémat-zde dáš převést počítač do režimu spánku a dáš si tam, za jak dlouho ho chceš uspat

Bedy

Zkontrolujte si, zda-li nemáte omylem zaškrtnuté Při obnovení chránit heslem – mělo by to být u nastavení Spořiče obrazovky.