Avatar uživatele
Tikew

Potřeboval bych poradit, kde se dá sehnat levné „šamponské“ obleceni, nemám zrovna moc peněz. Předem děkuju za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4091 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RyuzakiKate

U ťongů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dyscac

Kdekoliv! H&M, Cropp, Gate, Reserved, New Yorker a všechny takový obchody, který jsou všude nebo taky Terranova (kde mají pánské oddělení)…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Mě se moc nelíbí, když vidím po ulici kluky a vypadají jak „šamponi“. Nu což, když se to někomu líbí, prosím.
Zkus se podívat do nějkaých outletů, kde prodávají loňský kolekce za celkem solidní ceny.

Jinak pokud máš mobil u O2 a dobíjíš si a využíváš odměny za dobití, tak když si vybereš nějakou kačenku, co v sobě skrývá slevový kupón, tak se dá taky solidně nakoupit – www.odmenazado­biti.cz
Vím, že takhle kámoška si ty slevový kupony často vybírá – třeba do AlpinePro (ale tam asi nic pro šampony nemaj) nebo do Terra Nova či co to je a dá se tam celkem slušně něco koupit.

No a jako krajní možnost bych volil vietnamce a jim podobný, akorát tam bych o kvalitě trošku pochyboval, setkal jsem se s případy, kdy to po vyprání strašně sežmolkatělo a bylo to takový neprodyšný nebo když to tam mělo natištěný nějaký obraz tak po vyprání krásně slezl, apod. to bych bral opravdu jako krajní možnost.

U vietnamců a jim podobných bych rozhodně nekupoval boty – jsou neprodyšné, jsou špatně tvarované, ideální pro plíseň nohou nebo „ploché nohy“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
M.

Jen mi prosím neříkej, že to je kvůli tomu, že se to líbí holkám. Líbí se to většinou maximálně třináctkám, které to vidí v těch nádherných dojácích. ;)

před 4091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
M.

A nechápu, proč se mi smazal příspěvek, nemyslím si, že by to tu nějak moc obtěžovalo.

před 4090 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Mě ho smázli také, asi proto, že jsme obě radily, jak nevypadat jako bukvice.

před 4090 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek