darkskorpion

Jaká střední škola je potřeba když se chci stát policistou?

Chci se dostat na policii ale taky ted musim pracovat jelikoz uz ziju sam ale mam takovy sen byt policajt a kdyz vidim ze chteji Maturitu nepisou jakou proate maturitu chci byt treba mestak nebo tak takze me zajima stacila by mi jaka koliv stredni skola s maturou treba i kosmetik/kadernik jelikou na uceni neni cas tezsi obor bych nezvladk moc dekuji za pomoc
Doplňuji:
A omlouvam se za pravopis jsem na mobilu

Nejlepší odpověď
anonym

  1. potřebuješ maturitu (pro MP i PČR) – ta maturita může být skutečně naprosto libovolná, ale pokud se domníváš, že maturita na učňáku je výrazně snazší, než na průmce, není tomu tak
  2. píšeš něco o osobních důvodech – netuším, o co jde, ale nejsnazší bys měl, pokud bys školu dokončil – třeba i nějakou jinou formou, než je denní studium (individuál, dálkové studium)
  3. pokud ty „osobní důvody“ spočívají v nemožnosti dokončit právě tuto školu, pak na jinou přejdi (třeba i s opakováním ročníku)

___
4. k policii apod. už ani náhodou neberou všechny – dalšími podmínkami přijetí jsou jednak fyzické testy, ale hlavně psychotesty a nějaký znalostní test
5. podmínkou vykonávání práce policisty je pak nutnost se toho docela dost naučit – pokud se ti učit nechce (nebo máš s učením nějaký problém), rovnou na tu práci zapomeň
___
Zkus se poradit v nějakém náborovém středisku (ať už MP nebo PČR) – tam ti poradí nejpřesněji a nejlíp (i s ohledem na momentální situaci).

Další odpovědi
klumprt

Takže otázka zní: Jak co nejrychleji a nejsnáze při práci získat maturitu?

Těžko radit, když nevíme, co jsou tam, kde bydlíš, za školy. Projdi jejich stránky, napiš jim třeba mail a zeptej se, jestli by šlo u nich studovat „dálkově“ (individuální studijní plán) a jestli by ti neuznali nějaký ten rok z té tvojí SŠ It. .

postcd

napiš maila na to správné oddělení polici čr

arygnoc

na školu nemám (duševne) a chcem byť policajtom.

konečne viem, prečo pokladám oprávnene policajtov za blbcov.

:-Q

Questman

Jdi do jiné země, čeští policisté s maturitou jsou v Evropě spíš výjimkou, co vím o.O

klumprt

Arygnoc: On ještě u té policie není 🙂

arygnoc

nj, ale chce tam.

už to je výstraha pre občana s normálnou inteligenciou.
za osobným číslom by mali mať policajti lomítko a iq – pre výstrahu.
tak klasicky by som to videl asi nnnnnn/70.

a to som si nie istý, či neurážam nositeľov iq 70.
:-Q