DoctorWho

Jak přibrat, když jsem hubený a ať dělam cokoli nejde to??

Zdravím,
je mi 14 ,měřím 182 a vážím 55.
BMI testy mi řekli,ze jsem hubený ,stále na to někdo naráží, dokonce i učitelé. Mě je jedno, co si o mě kdo myslí, ale jakože není to moc příjemný.
Moje strava je podle mě dobrá, ráno mám buchtu, cornflaky nebo rohlík s máslem a třeba sýrem + melta, ke svačině mám 2 obložené housky nebo rohlíky + jabko, oběd je samozřejmě vždy jiný, takže polívka + maso + nějaké pití, přes odpoledne sním vše možné, jogurty, bonbony atd.. a k večeři většinou 3 chleby, myslím tím plátky.
Většinou mám třeba už po 3 hodinách hlad, ale prostě netloustnu. A sporty ani posilovat se mi nechce protože bych zhubnul ještě víc.
Budu rád za rady :)
Doplňuji:
Děkuju za odpověď. Doufam ,že to prijde.

Nejlepší odpověď
Drap

Nic si z toho nedělej. Po čase to přijde samo a nebudeš ani třeba už chtít. Měl jsem to za mlada obdobné. Cvičením či sportem bys podpořil růst svalové hmoty. Nedá se říct, že by jsi díky tomu zhubl.

Další odpovědi
klob1

Buněčnou výživu, ta mi také pomohla na přibrání Jinak pečivo není na to přibrání, jez ráno chléb místo pečiva. pečivo zasytí, ale tělo nezasytíš. brambory jsou také na váhu.
Jinak je spíš otázka, jestli příroda ti dá, aby jsi přibral? Ono to j i s lidmi, co chtějí naopak hubnout. U někoho to jde a u jiného to nejde, i kdyby dělal cokoliv. Takový člověk může sníst třeba krávu a nepřibere a jiný i jen uždibne a hned má kilo navíc
A nemáš tasemnici nebo nějakého jiného škůdce? No, prací dostaneš hlad budeš jíst. Jenže ty jíš normálně. Nemáš nějaký stres třeba? To se i hubne. A jsi takový již od narození? Nebo od nějakého věku?

marci1

Někdo to tak prostě má. Jelikož je Ti 14 let, tak myslím, že pokud nemáš nějaké problémy, nemusíš se tím zabývat. Ale jestli chceš odbornou a erudovanou radu, tak se zeptej své lékařky. 🙂