Bronzový

Potřeboval bych nějaký program který by cca. každých 5 minut pohnul myší.

Jde o to,že máme jeden notebook z práce nastavený tak, aby při se nečinnosti 10 min. Vypnul a nejde to zrušit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Obávám se, že ten by vám nepomohl, protože pro počítač není důležité, že se pohne kurzor na obrazovce, ale to, že s vstupního zařízení příjde signál (z touchpadu, klávesnice - to je jedno).

Mělo by ale pomoct nechat zapnutý Media Player. Ve výchozím nastavení je nastavený, aby zabránil počítači v usnutí. Musí být ale něco přehráváno. Takže nastavit na opakování a ztlumit zvuk.

O zrušení vypínání požádejte někoho, kdo má administrátorský přístup k notebooku.

Pokusím se najít program, který by uměl to samé jako ten media player - zabránit v usnutí (či prostě k přechodu do jiného režimu napájení).

---
Našel jsem : http://download.cnet.com/…

Je to přesně to, o čem jsem mluvil. Zabraňuje to ve spouštení spořiče (určeno tam, kde není možno změnit nastavení), na 99% to bude řešit i Váš problém.)

---
Podle popisu v programu to řeší i Váš problém. Free lincence je ale jen na 14 dní :/

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Bronzový

HOMER

Funguje mi super prográmek No Screen Saver. V nastavení vyberu právě spuštěné programy, při jejich chodu se pak spořič nezapne. Stačí pak nastavit přehrávač, aby se po ukončení přehrávání vypl a spořič se spustí po filmu..

Bronzový

roxy52

Naprogramujte manželku.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.