Potřeboval bych nějaké cviky, způsob tréninku(běhání-střední či rychlé tempo) abych běhal rychleji sprint.Předem díky

Odpovědi
anonym

Nikdo povolanější se nevyjádřil a já nejsem odborník. Ale z vlastní zkušenosti z gymplu vím, že jde výkon podstatně zlepšit vůlí a tréninkem. Měla jsem s běháním na čas problémy, tak jsem doma běhala kolem našeho pole. Jen tak, pro zábavu a abych ve škole nebyla za outsidera. A ono to fungovalo. Měla jsem to za jedna.
Pokud bude třeba sportovní trénink, chce to profi trenéra.

AndreiRanger

Na youtube je dokonce vydeo k danému tématu – nejlepší je zapřít se rukama o zeď pod úhlem 45ˇ a dělat serie cca po 15s co nejvíce výkopů nohou (nejlépe střídat zatížení a bez zatížení)