Potřeboval bych...

potřeboval bych pomoc a já vím, že od Vás mohu očekávat správnou radu. Horší je, že do jedné otázky neumím vložit tolik informací a natolik přesných, které mohou být důležité pro vyřešení jednoduchých sociálních počtů. A nevím s čím začít.
Doplňuji:
Je pravda, že by se Silvestr měl slavit v jakési společnosti? Horší na tom je, že by to mělo být s cizími lidmi. Ale neslavit by taky šlo? Co mě můžou dát ty lidi v nějakým baru? Čtu o nich v novinách, potkávám je na ulici, to bych se na ně měl na Silvestra smát?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Zkuste to zobecnit.
Taky bývá pravidlem, že jedna příčina může mít mnoho důsledků, které pak považujeme za mnoho problémů a jejich společný důvod si neuvědomujeme. Možná je to u Vás také tak...
Doplňuji:
Nedělejte si násilí. To, co si myslíte, že si okolí myslí není podstatné. Chodím na silvestra na kopec nad naše město a dívám se shora na rakety. Vypadá to jako řeka prskající a bublající lávy v údolí. Každé z těch vyprsknutí je zakoupená raketa, nebo dolobuch, pod kterým někdo z těch nešťastníkú škrtnul zápalkou...

Zlatý

Takže otázka zní, co se Silvestrem? Jednoduchá rada - vykašlat se na něj, je to večer jako každej jinej. To, že se všichni z pofidérního důvodu ožíraj a dělaj, jak je život najednou úžasnej, když na něj jindy plijou, fakt není důvod k oslavám. Cizí lidi v barech vám na 99% nic nedají, pokud s nima to podivný nadšení nesdílíte. Já bývám doma pravidelně, maximálně s pár nejlepšíma přátelema, popíjíme čaj, víno, tlacháme o životě, hodně přemýšlíme o tom, co rok vzal, občas se i zasmějeme... ale ta hnusná silvestrovská všeobecná křeč tam není. Proč si dělat násilí.

Zlatý

Já to dělám tak,že se pokaždé sejdu den před Silvestrem s jedním známým se kterým jsem dříve jezdil na ryby v restauraci,pokecáme o rybách,opijem se a na Silvestra piju čaj,minerálky a ve 21:00 jdu spát.Akorát mně vadí ty dělobuchy - ty mně ruší ve spánku.Jinak je mi Silvestr ukradený.

Den,jako každý jiný.Zvláštní snad tím,že je poslední v roce.
Vše už bylo řečeno.Prostě a jednoduše - zařiď se tak,jak to cítíš.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.