Potřeboval bych…

potřeboval bych pomoc a já vím, že od Vás mohu očekávat správnou radu. Horší je, že do jedné otázky neumím vložit tolik informací a natolik přesných, které mohou být důležité pro vyřešení jednoduchých sociálních počtů. A nevím s čím začít.
Doplňuji:
Je pravda, že by se Silvestr měl slavit v jakési společnosti? Horší na tom je, že by to mělo být s cizími lidmi. Ale neslavit by taky šlo? Co mě můžou dát ty lidi v nějakým baru? Čtu o nich v novinách, potkávám je na ulici, to bych se na ně měl na Silvestra smát?

Odpovědi
poa.li

Zkuste to zobecnit.
Taky bývá pravidlem, že jedna příčina může mít mnoho důsledků, které pak považujeme za mnoho problémů a jejich společný důvod si neuvědomujeme. Možná je to u Vás také tak…
Doplňuji:
Nedělejte si násilí. To, co si myslíte, že si okolí myslí není podstatné. Chodím na silvestra na kopec nad naše město a dívám se shora na rakety. Vypadá to jako řeka prskající a bublající lávy v údolí. Každé z těch vyprsknutí je zakoupená raketa, nebo dolobuch, pod kterým někdo z těch nešťastníkú škrtnul zápalkou…

Terryle

Takže otázka zní, co se Silvestrem? Jednoduchá rada – vykašlat se na něj, je to večer jako každej jinej. To, že se všichni z pofidérního důvodu ožíraj a dělaj, jak je život najednou úžasnej, když na něj jindy plijou, fakt není důvod k oslavám. Cizí lidi v barech vám na 99% nic nedají, pokud s nima to podivný nadšení nesdílíte. Já bývám doma pravidelně, maximálně s pár nejlepšíma přátelema, popíjíme čaj, víno, tlacháme o životě, hodně přemýšlíme o tom, co rok vzal, občas se i zasmějeme… ale ta hnusná silvestrovská všeobecná křeč tam není. Proč si dělat násilí.

ten který je

Já to dělám tak,že se pokaždé sejdu den před Silvestrem s jedním známým se kterým jsem dříve jezdil na ryby v restauraci,po­kecáme o rybách,opijem se a na Silvestra piju čaj,minerálky a ve 21:00 jdu spát.Akorát mně vadí ty dělobuchy – ty mně ruší ve spánku.Jinak je mi Silvestr ukradený.

anonym

Den,jako každý jiný.Zvláštní snad tím,že je poslední v roce.
Vše už bylo řečeno.Prostě a jednoduše – zařiď se tak,jak to cítíš.