Avatar uživatele
anonym

Potřeboval bych…

potřeboval bych pomoc a já vím, že od Vás mohu očekávat správnou radu. Horší je, že do jedné otázky neumím vložit tolik informací a natolik přesných, které mohou být důležité pro vyřešení jednoduchých sociálních počtů. A nevím s čím začít.
Doplňuji:
Je pravda, že by se Silvestr měl slavit v jakési společnosti? Horší na tom je, že by to mělo být s cizími lidmi. Ale neslavit by taky šlo? Co mě můžou dát ty lidi v nějakým baru? Čtu o nich v novinách, potkávám je na ulici, to bych se na ně měl na Silvestra smát?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4877 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
poa.li

Zkuste to zobecnit.
Taky bývá pravidlem, že jedna příčina může mít mnoho důsledků, které pak považujeme za mnoho problémů a jejich společný důvod si neuvědomujeme. Možná je to u Vás také tak…
Doplňuji:
Nedělejte si násilí. To, co si myslíte, že si okolí myslí není podstatné. Chodím na silvestra na kopec nad naše město a dívám se shora na rakety. Vypadá to jako řeka prskající a bublající lávy v údolí. Každé z těch vyprsknutí je zakoupená raketa, nebo dolobuch, pod kterým někdo z těch nešťastníkú škrtnul zápalkou…

Upravil/a: poa.li

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Takže otázka zní, co se Silvestrem? Jednoduchá rada – vykašlat se na něj, je to večer jako každej jinej. To, že se všichni z pofidérního důvodu ožíraj a dělaj, jak je život najednou úžasnej, když na něj jindy plijou, fakt není důvod k oslavám. Cizí lidi v barech vám na 99% nic nedají, pokud s nima to podivný nadšení nesdílíte. Já bývám doma pravidelně, maximálně s pár nejlepšíma přátelema, popíjíme čaj, víno, tlacháme o životě, hodně přemýšlíme o tom, co rok vzal, občas se i zasmějeme… ale ta hnusná silvestrovská všeobecná křeč tam není. Proč si dělat násilí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Já to dělám tak,že se pokaždé sejdu den před Silvestrem s jedním známým se kterým jsem dříve jezdil na ryby v restauraci,po­kecáme o rybách,opijem se a na Silvestra piju čaj,minerálky a ve 21:00 jdu spát.Akorát mně vadí ty dělobuchy – ty mně ruší ve spánku.Jinak je mi Silvestr ukradený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Den,jako každý jiný.Zvláštní snad tím,že je poslední v roce.
Vše už bylo řečeno.Prostě a jednoduše – zařiď se tak,jak to cítíš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek