MatsuoRyouji

Potřeba IČO k placenému programování

Dobrý den.
Mám obsáhlé znalosti html a css, tak jsem přemýšlel použít tyto znalosti jako formu přivýdělku. Chci se zeptat jestli je v tomto případě povinost zařizovat obvyklé věci jako při zařizování podnikání nebo jestli tuto činnost mohu provádět bez jakýkoliv formalit. Jednalo by se o vytváření profesionálních webových stránek. Kdyžtak, nešlo by to obejít například prodejem těchto stránek na internetových aukcí ? A mohl bych v tomto případě někde uveřejňovat například ceník ? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Michal Kole

Můžete pracovat na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti

http://www.me­sec.cz/clanky/kdyz-je-dohoda-o-provedeni-prace-malo-a-pracovni-pomer-moc/