kamila44444

Kdy nemůže člověk získat potravinářský průkaz?

Dobry den, chtela jsem se zeptat… za jakych pripadu clovek nemuze mit potravinarsky prukaz..? Diky

Původní neotázka
Potravinarsky prukaz

Nejlepší odpověď
anonym

Může být bacilonocič, prodělal nějakou přenosnou nemoc…

Další odpovědi
BENYTA

Mě moje paní doktorka vystavovala PP velice poctivě,ne jen od stolu,musela jsem na rentgen plic – takže jak je uvedeno v první odpovědi – v případě nálezu s pozitivním výsledkem na bacilonosičství nemůže být vystaven.

Drap

Průkaz nemůže mít tehdy, pokud by svým zdravotním stavem mohl ohrozit druhé.

marci1

Nemůže jej získat, pokud trpí nějakou infekční chorobou. 🙂

Kamilovo

Já jsem tedy potravinářský průkaz nikdy nepotřeboval, takže jsem doteď ani nevěděl jak to vlastně funguje, ale na https://ideaclub­.cz/media/jak-ziskat-potravinarsky-prukaz píšou, že potravinářský průkaz ti doktor nevydá pokud máš nějakou infekční nemoc. V jiných případech ti nějaké omezení asi nehrozí.