Potrava pro křečka

Zajímá mě co všechno mohu dávat křečkovi. Křečka chovám už dost dlouho. Už mám třetího. Ale chtěla bych mu nějak jeho potravu rozšířit a zpestřit. Na internetu jsem hledala, ale mám strach, že to nejsou ověřené a kvalitní články. A proto bych potřebovala nějakého zkušeného chovatele, který má dobré a bohaté zkušenosti. Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Ahoj :-) Ja som mala dokopy 9 škrečkov a všetky sa mi dožili približne do 1,5 roka, niektoré aj do dvoch rokov a to som ich prikrmovala normálnou ľudskou stravou. Okrem potravy pre škrečkov som ich kŕmila syrom, čokoládou, salámkou, zeleninou aj ovocím. Nie však každý deň, len sem-tam akoby za odmenu malinký kúsoček niečoho dobrého. Skús, ak to neuškodilo mojim, nemalo by ani tvojím :-)

Další odpovědi:

Pokročilý

Měla jsem už 5 křečků 3 z nich se mi dožili 1.5 ruku a ti 2 se dožili 2 let... Je to v genech jak se dlouho dožije, ale tak 2x do měsíce mu můžete dát ovesné vločky, ovoce a zeleninu ale POZOR ne rajčata! - ubírají jim vápník, a také né tu čokoládu... občas sem jim dala kousek syrového masa- kuřecího či vepřového... také mají rádi piškoty a listy pampelišky... :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.