poiujkl

Potrat – vymýšlí si?

Dobrý den, meli jsme ve skole jednu holcinu a ta prisla s tim, ze je tehotna.. verili jsme ji to. Nakonec se rozhodla jit na potrat v SOBOTU, dělaji se potraty v sobotu? Dekuji..

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ano, potraty se dělají i v sobotu, slepá střeva a kýly taky.

Další odpovědi
da ny

Sdělení „spolužačky“ jste přijali jako informaci, kterou není třeba vámi ostatními řešit a rozebírat…;)
Je to její věc, zda si vymýšlí nebo je to pravda bych dále neřešila.

anonym

Proč vás to všechny zajímá? To je tolik petencionálních otců? Nebo jste tak moc starostliví, že jí to budete platit? No, nevim, to s tím placením asi nehrozí, takže je vám do toho …nic