marigie

Potrat v 16 letech

Ahoj, napadla me taková situace, která by mohla nastat. S přítelem používáme kondom, ale kdyby se protrh a mi to zjistili až kdybych nedostala krámy, jak by se to řešilo? Mě je 16 a pritelovi také. Kdybych šla na potrat, musel by být podepsán zákonný zástupce(máma…) A jaké jsou ještě prostředky? Děkuji

Nejlepší odpověď
iceT

Po protržení kondomu (stát se může,není to žádná ostuda)existuje ještě pilulka zvaná postinor,takže bys nemusela čekat na to,jestli se dostaví menstruace nebo ne.Pilulku lze vzít do 72 hodin po takové havárii.

Další odpovědi
novaky

kondomy se netrhaj, když nechceš. Krásných 16, užívej

Nerevarin

Můžu tě trochu uklidnit. Kondom se protrhne opravdu zřídkakdy a pokud se tak stane, kluk je schopen to poznat. Tedy pokud se to nestane přímo v době ejakulace, ale to by byla sakra náhoda. Pro lepší klid jsou tu tlustší kondomy, třeba Durex extra safe. Pak je dobrý dávat bacha při nandavání, aby nedošlo třeba ke kontaktu kondomu s nehtem.