Zlatý

Potkáte staršího člověka,dá se s Vámi do řeči dáte se také ?

jedete-li třeba vlakem jste v kupé,nastoupí - děláte,že spíte,nebo dáte najevo jak Vás otravují jeho řeči,nebo se s ním ochotně bavíte ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle toho, jestli mám fakt něco důležitého. Když musím psát něco do práce nebo do školy, tak se omluvím, že mám jinou nutnou práci. Pokud nemám, tak si většinou povídám - cesta líp uteče... a ten člověk asi moc lidí, se kterýma by mohl mluvit, nemá. Osamělost je blbá věc... tak proč nepomoct aspoň chvilkou času a vlídnosti.

Další odpovědi:

Zlatý

Odpovím z opačného pohledu. Já jsem ten starší člověk, který občas potřebuje s někým prohodit pár slov, ale dávám si pozor, abych druhého neotravovala. Jak nám ubývají přátelé (vrstevníci), tak nám mnoho jiných možností nezbývá. Cením si mladších, kteří tohle chápou, ne každý z nás umí jít na internet.
Doplňuji:
Já na nic nenadávám, protože bych si stejně nepomohla, ale jinak nadávají lidé bez ohledu na věk, je to teď taková davová psychóza. Právě starším se divím, pamatujeme mnohem horší dobu.

Zlatý

Já už se řadím také mezi starší občany a klidně si popovídám, nesmí být ale na úrovni zažité blondýny !, protože pak není o čem. Takže 1:1.

Zlatý

Je mi jedno, kolik je dotyčnému let. Záleží na tom, jestli si s ním mám o čem povídat. Nebo jestli potřebuje třeba radu.

Zlatý

Ano pokud netlachá hlouposti, tak si ráda popovídám .
Ale jak na něco nadává ....nemám to ráda, tak se omluvím .

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.