Avatar uživatele
briketka10

Potkáte staršího člověka,dá se s Vámi do řeči dáte se také ?

jedete-li třeba vlakem jste v kupé,nastoupí – děláte,že spíte,nebo dáte najevo jak Vás otravují jeho řeči,nebo se s ním ochotně bavíte ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, hanulka11, Drap před 4544 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Podle toho, jestli mám fakt něco důležitého. Když musím psát něco do práce nebo do školy, tak se omluvím, že mám jinou nutnou práci. Pokud nemám, tak si většinou povídám – cesta líp uteče… a ten člověk asi moc lidí, se kterýma by mohl mluvit, nemá. Osamělost je blbá věc… tak proč nepomoct aspoň chvilkou času a vlídnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Odpovím z opačného pohledu. Já jsem ten starší člověk, který občas potřebuje s někým prohodit pár slov, ale dávám si pozor, abych druhého neotravovala. Jak nám ubývají přátelé (vrstevníci), tak nám mnoho jiných možností nezbývá. Cením si mladších, kteří tohle chápou, ne každý z nás umí jít na internet.
Doplňuji:
Já na nic nenadávám, protože bych si stejně nepomohla, ale jinak nadávají lidé bez ohledu na věk, je to teď taková davová psychóza. Právě starším se divím, pamatujeme mnohem horší dobu.

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Já už se řadím také mezi starší občany a klidně si popovídám, nesmí být ale na úrovni zažité blondýny !, protože pak není o čem. Takže 1:1.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Je mi jedno, kolik je dotyčnému let. Záleží na tom, jestli si s ním mám o čem povídat. Nebo jestli potřebuje třeba radu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ano pokud netlachá hlouposti, tak si ráda popovídám .
Ale jak na něco nadává …nemám to ráda, tak se omluvím .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek