Monie

Potkani.Samička x sameček

Mám nabídku od spolužačky že by mi nechala malýho potkana. Po jaké době může od matky?A slyšela jsem,že samička méně smrdí a je ve všem výhodnější.Je to pravda?Nebo radši sameček?

Odpovědi
mojitek

potkánci jsou soběstční asi od 1 měsíce.Jinak kde jste vzala tu informaci,že potkani smrdí???To je nesmysl,jsou asi 8 krát čistotnější než naopř. kočka.Smrdí pouze klec pokud jim nebudete vyměňovat podestýlku(trus,moč atd.) .Člověk smrdí mnohem víc.Jinak je jedno jestli máte jeho nebo jí,záleží co je to za osobnost,protože každý potkánek má úplně jinou povahu..

Zplic

Podle pohlaví se rozhoduje jen proto, jestli chcete mít mladé. Ani samička, ani sameček nesmrdí. Před tím, než si ho vezmete domů, tak s nimi strávěte odpoledne. Vezměte si takového potkana, který se vám bude líbit a bude s vámi povahově totožný.