admiralka1

potkam mě kouše přez mřížky co mám dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Nestrkat prsticky k mrizce ! -iv-

Další odpovědi
vamplires

Zřejmě si chce hrát. Buď mu můžete koupit něco na kousání, například tyčinku, či kousek dřeva, anebo mu, pokud už to neděláte, věnovat více času.

Drap

Další řešení je, skamarádit ho s nějakým hadem

myšpulín

To je přece jasný, nestrkej ruce, tam, kam nemáš.

mojitek

Každý potkánek je úplně jiný co se povahy týče.Někteří to dělají.Důvod-nejste úplní kámoši a on si brání teritorium.Budte s nim denodenne v kontaktu,berte ho nekolikrat denne do rukou,dejte mu obcas najist z ruky a uvidite ze za chvili kousani prestane.Ja potkanky chovam od r. 1991 a jeste zadnej me nekousl..