Zlatý

Potkali jste v životě člověka, který potvrzuje platnost slov neznámého autora?

"Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří zůstanou jen chvíli a navždy změní náš život."

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Několik takových jsem v životě potkal.
Jako příklad uvedu pana řídícího Krále, který podstatně ovlivnil můj vztah k přírodě, hudbě a knihám.
Přestože měl na starosti jednotřídku /první až třetí třída/ a v ní asi patnáct vesnických uličníků, věnoval každému z nás maximum pozornosti a všechny nás naučil číst, psát a počítat.
Disponoval ovšem taky prostředky, které dnes už nefungují.
Případné prohřešky okamžitě konzultoval s rodiči a ti se,/pravda je, že někdy dost drasticky :-)/ postarali o spolehlivou nápravu. Nikdo mu nenadával, nikdo si nestěžoval, protože rodiče byli tenkrát ještě soudní a věděli, čeho jsou jejich děti schopny. Případné nedostatky svých ratolestí neházeli na školu, potažmo na pana řídícího, jak je tomu mnohdy dnes.
Byl velmi váženou osobou a už z dálky se k němu děti i rodiče hlásili.
To se už dneska nevidí. Jsem svědkem spíš opaku !

Další odpovědi:

Mam pritelkyni , kterou vozim na chemoterapie a tam si uvedomuji , ze i uplne cizi " pribehy " me samotnou strasne meni. Kdyz tam vidim mladou , krasnou - 35 letou pani , ktere ten den reknou , ze uz ji nemuzou pomoci ...muzu vam rict - napsat , ze ja s ni nepromluvila osobne ani slovo , ale myslim na ni uz cely mesic. -iv-

Zlatý

jsou lásky které přijdou a odejdou,upadnou v zapomění.A jsou lásky které se na chvíli zdrží a změní náš život.Je to jen můj názor.

Zlatý

Jistě setkala jsem se takovými, předali mi své umění a zkušenosti a víc jsem je neviděla /škoda/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2729
Zlatý quentos 1319
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 957
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 535
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 479

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.