michal303

Potkal někdo z vás nějakou celosvětově známou osobnost?

Třeba nějakou Holywoodskou hvězdu, spěváka nebo spěvačku, sportovce atd… Tipu-Johny Depp,Madonna,Messi … Myslím tim že jste střetli prohodily třeba pár slov, podpis nebo něco takového.

Nejlepší odpověď
led

Myslíte ľudskú hviezdu, čo svieti na Zem, od človeka odtrhnutú baštou tiel, chrániacich jej netknuteľnosť,
a či človeka čítajúceho knihu na lavičke v parku, voľne pozorujúceho džavot detí, toho jedného z mnohých v dave ľudí tiesniaceho sa v mestskej doprave, toho čo vo svete čosi znamená a medzi ľuďmi človekom zostáva…toho skromného človeka
Nerozlišujem ľudí na slávnych
a či menej slávnych,
v živote stretávam rôznych
známych i neznámych,
vidím, ako z neznámych stanú sa známi
či naopak, tých známych nepozná už nik.
Dnes si na výslní, zajtra je tam iný
Médiá a ľud ťa vyzdvihujú do nebies, zajtra však spýtajú sa
tí, čo včera chváli či hanili ťa: o kom to hovoríte…
Poznala som slávnych minulého sveta,
poznala som i slávnych dneška,
hľadala som rozdiel medzi nimi,
no márne
Poznala som umelcov, vedcov
i bežných ľudí, čo slávou ovenčili
nerozlišujem ľudí na slávnych
a či menej slávnych, na mená zabúdam,
no pokiaľ k človekovi človekom ostanú,
rada sa s nimi zvítam zas.

Další odpovědi
Emefej

Já jsem se setkal s Leninem, ale byl mrtvý, podpis mi nedal.

huxa

Jednou na flámu jsem viděl Boha. Další den Ďábla.

T3NY

Já jsem se na zimáku setkal s Jardou Jágrem, byl to strašně příjemný člověk, bohužel jsme neměli čas prohodit pár slov, dostal jsem podpisy a musel jsem jít, jelikož tam byla šílená fronta, ale skvělý zážitek vidět naživo legendu :)

setapouch

Každý den vídám sebe. Jednou jsem mluvil s Havlem. JInak těžko říct, nevím, kdo je celosvětově známý (stále je na světě spousta oblastí, kde je jiný životní standard a styl než u nás).
Doplňuji:
Abych to upřesnil – znají mě někteří lidé v několika státech v Evropě, Asii, Americe, Africe i v Austrálii. Takže jsem celosvětově známý. Nejspíš s výjimkou Antarktidy.

Stingo

Před asi dvaceti lety jsem potkala Arnolda Schwarzeneggera v Praze Na příkopech, když přijel otvírat restauraci Planet Hollywood.