paulo25

Potíže s 3měsíčním externím hardiskem?

Před 3 měsící jsem si koupil Externí harddisk 1TB.
občas jsem tam hodil filmy ,hry,programy a hlavněfota… Za nějaky čas že mam na disku volno z 1TB – 656GB
Když jsem opět přípojil externí disk tak mě to psálo že mam jen 37GB NA EXT.DISKU volno..
Tak jsem to chtěl z formatovat ale nelze…
Nevíte prosím co by z tím mohlo byt..

Děkuji předem všem

Odpovědi
setapouch

Nelze co? Kdybych mel ktistalovou kouli, tyto informace by mi stacily.

gecco

Hele – použij Upravení a napiš to pěkně srozumitelně i pro toho, kdo není ´ty´…
O jaký jde disk, jak je zformátovaný, kolik z jeho kapacity je obsazeno a kolik neobsazeno, jak jej připojuješ, k čemu jej připojuješ…
Čím jsi jej chtěl zformátovat, jak jsi jej chtěl zformátovat a proč „to nejde“…
😉