panenka

Potíže se psaním ve wordu

Dobrý večer nevím co mě moje děti zmáčkly potřebuji napsat dopis ve wordu písmo mám nastavené na 12 když napíši jedno slovo např Daňové mám ho napsané moc malinkým drobným písmem a když píši druhé např: přiznání slovo mám ho tučné a zvětšené můžete mě prosím poradit co udělat děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Podívejte se do stylů, jestli máte nastavený normální.

Další odpovědi
fablen

Děti asi také něco sepisovaly ve wordu a proto se Vám dopis upravuje. Můžete ale napsat to, co potřebujete, pak dlouhým stiskem levého tlačítka myši část textu „označit-začernit“ a nahoře v liště změnit na velikost a typ písma, které potřebujete.
Nebo zkuste „odentrovat“ více řádek „dolů“.

arygnoc

klikněte do těla dokumentu.
stlačte Ctrl (a držte) a „A“ (dokument, resp. vše, co v něm je, se začerní).
Jděte do záožky formát, nastavte, co potředujete, OK.
Delete.
a hotovo.

;)