LůcaDůcaPůca

potíže s wifi, vyzná se někdo v telefonech?

Dobrý večer, už asi rok si z telefonu dělám přístupový bod a napojím se na wifi tabletem, ale dnes se stala nějaká chyba. Na tabletu se připojení k wifi značilo vždy modrými čárkami, ale teď jsou šedé a jsou přes znak bílé šipky. Nejzajímavější na tom je, že prohlížeč stránky normálně načte, ale google play nebo snapchat mi hází chybu s připojením. Nevíte jak to zpravit?

Odpovědi
Rylon

Zkuste restartovat -tablet, mobil, přístupový bod a všecno co se dá restarovat.