Pecudka

potíže s ponožkama

koupila jsem si jarní mokasíny a hned po pár krocích se mi v nich začnou kroutit ponožky tak, že mám pomalu patu na nártu. Nikdy jsem se s tím u žádných bot nesetkala, máte také někdo podobnou zkušenost a třeba nějakou účinnou radu, reklamovat se mi je nechce, aby se mi nesmáli.

Nejlepší odpověď
tekumseh

Vyzkoušej i jiné ponožky, myslím jiný typ z jiného materiálu. Problém se shrnováním se vyskytuje jen u určitého druhu ponožek, zpravidla ze syntetických materiálů nebo když jsou příliš volné nebo mají vytahanou gumičku.

Další odpovědi
hanulka11

To se mi stávalo, ale bylo to ponožkami

Katusa

Zkusila bych vyměnit ponožky, popřípadě do mokasíněk pořídit slabou vložku do bot z vhodného materiálu

Michal Kole

Lepší když se ponožky jen kroutí, než aby smrděli.

Zkus ty mokasíny nějak „maličko“ roztáhnout aby byla vůle mezi nohou a botou