Beer4Real

Potíže s neplatícím nájemníkem

nájemník nemá tento měsíc na zaplacení nájmu (dosud platil včas) a chce abych si ten nájem vzal z kauce kterou složil u podpisu smlouvy.
Má na to právo nebo ne?
Nebyli ste v podobné situaci třeba i z pohledu druhé strany?

Nejlepší odpověď
anonym

Od toho je ta kauce ve výši max. 3 měsíčních nájmů.
Pokud platil vždy včas a pravidelně, zkusit se s ním domluvit na splátkách. Každý může mít jednou problém, který se dá vzájemnou debatou vyřešit.