Potíže s Explorer 10, youtube nefunguje jak má, vlastnosti obrázků blbnou

Dnes jsem si přeinstalovala IE9 na IE10 verzi pro Win7 64×, ale dvě věci mi fungují nějak podivně… Když kliknu na jakýkoliv obrázek pravým tlačítkem myši a vám „Vlastnosti“, otevře se tabulka s vlastnostmi, ale nevyplněná, ani přímí URL odkaz tam není a přesto se ještě objeví tabulka, že došlo k chybě ve skriptu.
Druhým problémem je, že když jsem s novým IE šla poprvé na Youtube, naskočilo mi okno, kde to psalo, že můj prohlížeč není podporován, ať si vyberu jeden z níže uvedených. A tam byl taky Explorer. Když jsem na to klikla, přesměrovalo mě to na stažení Exploreru 10!! Když jsem si to znovu stáhla a chtěla nainstalovat, napsalo to, že již mám novější verzi, a tak se to instalovat nebude… teď když jdu na youtube, naskočí normálně hlavní stránka, ale nemohu hlasovat v komentářích, nemohu reagovat na komentáře, nemohu vpravo nahoře kliknout na šipku u mého YT účtu a vybrat si akci, kterou chci atd…

Tak nevím, mám nějakou aktualizovanou verzi toho IE 10? Pokud ano, jak bych mohla tuhle verzi odinstalovat zpět na IE 9 a jak pak znovu na youtube najít ono okénko doporučující jinou verzi toho IE 10, co by měla na youtube fungovat normálně? :(
(odpovědi typu ať si stáhnu jinej typ prohlížeče zamítám, všechny ostatní jsou ještě pomalejší, zamrzaj, nebo designově vypadaj, jak vytvořený 10 letým dítětem..tak bych byla ráda, kdybych mohla zachovat funkci IE)

Odpovědi
postcd

Asi bych zkusil jít do Nainstalovaných programů jestli zde není volba odinstalace a nebo také do přehledu aktualizací Windows. Případně hledat na googlu frázi: odinstalace ie10 a nebo vyzkoušet google chrome

Bedy

postcd: A ty seš jako co?

Google Chrome nedoporučuji používat, sleduje aktivitu svých uživatelů a problémy s přehráváním videí na internetu má ještě větší – to znám z praxe, x lidí za mnou už kvůli tomu přilo – Chrome letěl pryč a místo toho tam šel buď IE9 nebo SRWare Iron.

Navrhuju skočit do Windows Update (najdeš ve Startu) a nainstalovat všechny dosud vydané aktualizace – je možné, že tam nemáte nainstalovanou jednu důležitou aktualzaci řešící tento problém.
Problémem jeo, že instalátor IE10 má vestavěnou trochu starší verzi Flash Playeru a právě díky nainstalování aktualizace z toho Windows Update se problém vyřešil.

Pokud to nepomůže, navrhuju odinstalovat a IE10 znovu nainstalovat )skočte do Start-ovládací panely-Programy a funkce).
Eventuelně by nebylo špatné chvíli používat ještě IE9 – je to téměř identický prohlížeč, jen IE10 je ještě rychlejší a má nějaký funkce navíc. Ale snad to nebude nutné.
Kdyžtak mě napište vnitřní pošotu a můžeme se domluvit, že bych se k Vám přes internet připojil do počítače a podíval se na to, jestli tam třeba problém nedělá i něco jiného, že jo 🙂 Jestli tam máte nainstalované nějaké lišty (toolbary) od Google, ASK, Babylon, Yahoo!, ICQ, Bing, Centrum apod. je možné, že za to ty lišty můžou.