LEONEK

potíže s bluetoh

ahoj už jsem se nedávno ptal ale stejně mi to nedá-který nebo jaký program a kde ho najdu na bluetoh je nejlepší koupil jsem MINI BLUETOOTH DONGLE i s cd ale je to v angličtině což já neumím a navíc s telefonu jsem fotky atd dostal v pohodě do počítače,ale naopak mi to stále nejde začínám být z toho už docela neštastnej myslel jsem si, že to půjde může mi někdo prosím poradit co vlastně dělat???

Nejlepší odpověď
kropitko

Pokuste se ovladač stáhnout z internetu,třeba ho tam najdete v češtině.