Hammy

Potiché spouštění filmů na androidu.

V počítači když koukám na nějaký film, tak jde uplne v pohodě a nahlas jak ma byt, ale kdyz ho dam do myho tabletu (android), tak sice obraz filmu je kvalitni, ale zvuk je hrozne potichu i kdyz nastavim tu nejvetsi hlasitost, pritom na PC jsem to mohl nastavit jak nahlas jsem chtel. Slabyma reprakama to taky nemuze byt, protoze nekteri jiny videika mi na nem normalne jdou. Nemuzete prosim poradit, cim to muze byt ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Zřejmě bude problém v přehrávači, co je v Androidu. Dobré je se podívat třeba přes Mediainfo do vlastností souborů jaký je tam použit audio a video kodek a pak se podívejte v tabletu co to máte za přehrávač a najděte si na internetu o něm, jaké formáty oficiálně podporuje. Nu a podle toho do toho dávat videa.

Taky se podívejte na ostatní videa v jakém jsou formátu – jestli je použit videokodek MPEG2, MPEG4, Xvid, DivX, Windows Media, apod. a audiokodek MP2, MP3, Windows Media apod.

Další odpovědi
danyy

Zkus stáhnout jiný přehrávač

Hlada

Doporučuju použít MX Player nebo VLC.