mosoj

Potěšte se .

http://player­.vimeo.com:80/vi­deo/27920977?t­itle=0&byline=0&

Nejlepší odpověď
Andělé

Jůůů,Mosoji,tj­.opravdu nádhera,no to jsem se také moc potěšila,děkujeme 🙂
Už aby tu jaro bylo…musíme ještě chvilku vydržet…

Další odpovědi
hanny 2

Krása nesmírná – jaro začíná.
To jsem se fakt potěšila,díky!

johana 56

Nádhera,příroda umí potěšit.Díky,bude se dobře usínat.

briketka10

už už abych si něco mohla zasadit náádhernéé 🙂
truhlíky jůů, ták se na to jaro těším..

kapka

Teď v zimě? To je, Mosoji, nějaká provokace, ne? 😁 😁 😁
Máme zapadlý auto už pár dní v bahně a v závěji tak nějak zároveň, na autobus do práce chodím pěšky tři kilometry… A Vy tady na nás s kytkama… 😁
P.S. Krásný video, moc!

anonym

Opět mosoj potěšil,že miluje přírodu už jsem si všimla dávno,čím mě ale mile potěší je to,že se s námi o tu krásu dělí.Díky