Potěšil by vás podobný výrok ošetřujícího lékaře?

„Chlape, vy musíte být zdráv jako řípa. Když se dívám na vaše diagnózy, tak tyhle by nemocný člověk nepřežil.“ 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

Koukám, že Tvůj lékař je pro každou
legraci není pravda, tak jako, ten můj 😁

Další odpovědi
Kepler

Určitě ano, kromě toho že je lékařsky vzdělán, má ještě jeden + jako srandista!

Lamalam

Legrace je málo, je lepší, když je doktor srandista než mrzout. Jednou jsem byla na malém chirurgickém zákroku a ptám se doktora, jestli to bude bolet. Odpověděl: „Pokud se neříznu, tak to bolet nebude“.

gecco

Barbakane – s takovou diagnozou bych si výskal..
😉

briketka10

gecco

Já na tom byla stejně a je mi teď už líp mluvím
chodím a dělám všechno co ostatní lidi akorát
jsem doma nechodím do práce bůů bůů

gecco

Briketko, ja si to maznul…

briketka10

A proč?

gecco

Protože…
___
Nechci být čitelný…