Potěší vás, jako mne, i malá pomoc při řešení nějakého problému?!

Včera jsem vložil dotaz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-takovy-kalendarni-program a hned se mi nabídli uživatelé s pomocí, za což jim děkuji.

Odpovědi
badisko

No potesi proc by ne …:D ..ale uz se mi stalo ..ze jsem se ridil radou jisteho uzivatele a nic jsem si uzkodil nez pomohl naprava pak byla dost zdlouhava a problem nebyl vyresen ,…nebo se mi stalo ze jsem dal otazku a odpovedi mi byly na starou belu …na reseni jsem stejne prisel sam …
Takze ikdyz mam na nektere otazky odpovedi prevazne u PC kategorii ..tak je stejne nenapisu nebot kdyby se tazajici dopustil sebemensi chyby byl by to pruser jak mraky a prece tady nejsme od toho ..aby jsme nekoho pozkozovali ..ale mame pomoct …
Tvou otazku jsem vcera cetl ..neodpovedel nebot ji zodpovedel uzivatel Hamon take pouzivam Outlook kalendar ..takze jsem mu dal palec a basta …
Osobne nemam moc v lasce.. kdyz sam prijdu s napadem ..nekdo ho za 20.min opise …poda upne ty same informace …ale neoboduje ..vzdyt od toho ty body jsou aby clovek potvrdil ze je to spravna odpoved …"D

lady wolf

Záleží na tom jaký je to problém.Jestli nějaký malý, který lehko vyřeším, tak pomoc docela často (samozdřejmě zdvořile) odmítam.Když je to nějaký vážnější promlém, tak pomoc druhých s radostí vítám 😁

bolak

No, já si nejsem jistej jestli sem to napsal srozumitelně, prostě od toho čísla (týdnu) který hledáš, musíš odečíst nejvyšší možný násobek tří. Je to jako kdybys dělil se zbytkem, a ten zbytek po dělení čísla třemi, ten urči co to bude za směnu, přičemž:

zbytek 1 bude noční
zbytek 2 bude ranní
zbytek 0 bude odpolední (to je když bude dané číslo dělitelné třemi beze zbytku)

Takže když to bude 10. týden, nejvyšší možný násobek tří je 9, 10–9=1=noční
když to bude 17. týden, nejvyšší možný násobek tří je 15, 17–15=2=ranní
když to bude 28. týden, nejvyšší možný násobek tří je 27, 28–27=1=noční

Líp to neumim.

anonym

Umíš to dobře, ale já to neumím pochopit! Až tak dobrý nejsem, abych to z hlavy vypočítal.

Sůwa

Bolaku, buď jsi génius, nebo děláš na směny, nebo obojí 🙂

gagaga

jen jestli on neni samotnej Ajnstajn !