poteší to mamku?

  • Chci zítra dat mamce čokoládu Merci)) myslíte že ji to poteší?…

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli má ráda sladké, tak určitě ano

Další odpovědi
anonym

Nač se tážeš? To víš že jo, je to takový univerzální dárek.

led

Každú matku poteší vďake jej dcéry. A keď jej to „merci“ povieš aj česky a ukrajinsky ešte to poďakovane aj znásobíš…

pl4toon

Jasně že jo :) Namaluj jí ještě nějaký přáníčko, třeba s kytkou a uvidíš jakou ti dá za to pusu ;)

Sarrow

Si piš že bude zuřit :D Neriskuj, radši si vem chrániče na zuby… ;)

majkyy

Dobrá otázka… samozřejmě, že bude ráda 🙂 ty bys taky byla ráda, kdyby to někdo něco dal, ne? 🙂

briketka10

dnes je Den matek, tak ji to
samozřejmě potěší :D

ginze

Určitě ano. A myslím, že by byla ráda, kdyby jsi jí dala cokoliv, protože uvidí, že jí máš ráda a vzpomněla sis na ní :)