dudu

Potěšá nás slova náčelníka?

Máme za sebou sváteční odpoledne, proto prosím přijměte tuto otázku s nadhledem a pro pobavení. Tak tedy:

když někomu z nás náčelník lidožroutů při návštěvě na Nové Quinei, za srdečného objetí pošeptá do ucha:

věřte, že váš čechy máme obzvláště rádi".,
lze se domnívat, že je to dobrá a uklidňující zpráva?

Nejlepší odpověď
annas

Když kanibal zašeptá, že má někoho rád, určitě se mu už zbývají sliny, jak si na něm pochutná.
Čech? Ten bude určitě pěkně vypečený!

Další odpovědi
vagra

Zcela určitě by to měla být dobrá zpráva.
Můj dobrý známý řezník/pro Annas-masař/říká,že prase,má jít na porážku uvolněné a klidné,jinak že je maso v šoku a tím pádem méně kvalitní.
Možná,že náčelník tento psychologický fígl zná a nechce se připravit o kvalitu.Kvan­titativně je nás asi dost.
A hlavně-nevěřím,že nás má rád,pro naši povahu.

aramah

Češi jsou vláční tudíš asi chutnější pro papujance. Neuklidňující.. (tedy jsme)

9 řemesel

Pošeptal bych mu též do ouška : I já Tebe, brouku! A vaši studenti, u nás na paprice, to nemá chybu!!

quentos

no ani ne, může tím myslet „rádi k jídlu“ ;{)> moc by mě to neuklidnilo

Michal

Potěší někoho jiného.

annas

Vagro, děkuji za další obohacení své slovní zásoby. U nás se masař říkalo tomu, kdo měl rád maso, nikoliv řezníkovi.

vagra

Annas-není zač.Věděl jsem,že Vás ten masař bude zajímat.
Přidám ještě hádanku:Kolik myslíte,že je ve Slezsku zedníků?
Ani jeden,bo tu su enem muraři.
/murař,někde taky mulař-zedník/

annas

Murára znám, ale u nás se toto slovo neužívá. Možná slovenské? Obměna mulař je nová.