Larissa

Poté, co muž zavře za ženou dveře od auta splujezdce, má auto obejít zepředu, nebo zezadu?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ze předu, kdyby přesedla za volant a rozjela se, tak ho zvládne objet, zezadu by byl moc odvážný, však víte, jak couváme 🙂

Další odpovědi
anonym

Je-li to možné, pak zezadu – ale skákat kvůli tomu přes překážky nemusí.
Doplňuji:
Hamon – pjeknééé, 😉

Hamon

Je-li motor vypnutý, je to jedno. Běží-li motor, zásadně zezadu. Ženy si pamatují každou sebemenší maličkost, kterou jsme se kdy proti nim provinili nebo se v budoucnu proviníme. A couvačky máš alespoň šanci zahlédnout.

led

1 – Hrdina 007 obchádza auto zozadu, cestou skontroluje zavretie dverí, kufor, oceľovým pohľadom prezrie príjazdovú a únikovú cestu a ladne sa vsunie za volant. Posledný úsmev a auto mizne v diaľke. Stop. Balíme…
2 – Pán Novák jemne zavrie za manželkou(?) dvere auta, vpredu v žiari reflektorov vynikne jeho pivná prednosť, odkopne kameň spred kolesa a s povzdychom sa vsunie za volant. Stop. Balíme…
3 – Poté, co muž zavře za ženou dveře od auta splujezdce, po krátkom zaváhani, obísť auto spredu, alebo zozadu, se vracia späť ku stolu s hracími žetónmi. Stop. Balíme…

NikkiHeat

na to neexistuje žádná norma takže je to jedno…nicméně muž myslíc konstruktivně půjde kratší cestou (takže záleží na typu vozidla) takže asi přední část je kratší než zadní tzn. že vozidlo obejde zepředu. Dále by tu mohl hrát vliv – vizuální kontrola vozu před jízdou. Já obvykle auto obejdu celé a dívám se na nějaké vady (povolené šrouby u kol, rozbité směrovky, světla apod.)

Psychotic

Šel bych předem, ale v půlce cesty bych se stejně musel zastavit a nechat si narůst koule.

Hlada

Podle scénáře nebo pokynů režiséra.