Illines

Potapeni a vydrz,bez pristroju.

Jde u jedince o kapacitu plic,je to treninkem?A proc je to tak rozdilne u kazdeho cloveka,ktery je zdravy.

Nejlepší odpověď
anonym

Ono je to určitě o kapacitě plic, fyzické zdatnosti a tréninku.

Další odpovědi
led

doplním ´klubru´
okrem uvedených dôležitý je i psychický stav potápajúceho sa. Veľakrát sú fyzicky dobrí, ale psychicky to nezvládnu.

Kamilovo

Já jsem dřív pod vodou nevydržel ani minutu, ale po tom co jsem absolvoval pár potápěčských kurzů u https://potape­ni.seawolf.cz/ se to podstatně zlepšilo. Nemyslím si, že by to bylo kapacitou plic, ale spíše tím, že člověk si zvykne na to jak pod vodou šetřit kyslík a zbytečně nepanikařit když už je ho málo.