Majda99

Potadíte mi prosím nějakou dobrou českou kriminálku jako je např. Policajti z centra nebo clona?

Nejlepší odpověď
quentos

což takhle Expozitura. Podle skutečné události, neměl si tam kdo co vymejšlet. Pokud berete i česko-slovenské, tak např. Kriminálka Staré Mesto

Další odpovědi
klumprt

Clona je slátanina, Policajti z centra neznám. Výborné byly Případy 1.oddělení, klasika je Malý pitaval z velkého města.
Co se filmů týče tak bezvadné byly Vrah skrývá tvář, Po stopách krve a Strach (mjr. Kalaš v podáni R. Hrušínského). Atmosféra hustá tak, že by se dala krájet 🙂

Je to ale jen věc názoru a vkusu. Každému se líbí něco jiného.

anonym

Trošku jiná kriminálka – ale koukni na http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1104481385-devatenact-klaviru/208512120­07/2356-klubicko-alias-donutil/ , Vachek je vynikající a Klein taky…
😉