Miroslavst

Posun času

Už máte posunutý čas nebo to uděláte až ve 2 hodiny nebo až ráno?

Nejlepší odpověď
quentos

no, je jedna hodina, tak abych se do toho dal ;{)= teď jsem se vrátil z koncertu, jinak bych to udělal asi už dřív

Další odpovědi
Retko

Nic neposouvam. U me tu funguje automaticky.

oskar

Děkuji,ja jsem na to uplně zapoměl,asi až rano.

picipes

Miro, trpíš nespavostí?

OuSí

TeĎ sem to udělal :)

-

v pocitaci se mi to prehodi automaticky, na mobilu taky, na hodinkach pres radio signal taky… takze se nestaram 🙂

anonym

mě se všechno přenastaví samo, takže to neřešim.. :)

anonym

Hotovo – jdu do práce.

GangstaHelper

Stejně jako Retko: Mobily se přehodí samy, počítač se přehodí sám. Jinam se na čas nedívám.

Loni mi nějaká dobrá duše poradila si opravit čas ještě večer. Jenže ten mobil to pak ve 2 hodiny taky posunul, takže jsem měl místo změny o hodinu posun o dvě.