Jimmi

posudková kontrola

Jsem na tomto fóru nováček, tedy nevím,jak můžu reagovat na odpověď na můj dotaz.Zkusím to vložením nové otázky i když si myslím,že jako registrovaný bych měl mít-podle mě-možnost okamžité odpovědi v diskuzi.Tedy-děkuji za odpověď,nicméně jsem se v ní nedozvěděl vůbec nic z toho, na co jsem se ptal,tudíž bezcenná informace.

Nejlepší odpověď
kenyrts

SAMOZŘEJMNĚ MÁ NA TO PRÁVO !!!!!!!!!!

Další odpovědi
standa

Podle mého názoru vaše původní otázka (viz odkaz níže ve zdroji) zněla: „Zda má posudk.komise právo posuzovat, kontrolovat a případně ukončovat nemocenskou“.

Odpověď Kenyrtse (btw. naprosto přesná odpověď) zněla „Má na to právo“.

V čem je tato odpověď bezcenná ?

Ještě poznámka k vaši domněnce o možnosti na tomto serveru ´diskutovat´. V tomto okamžiku klasická diskuze (forum) na serveru možná není…, ale slyšel jsem od provozovatelů, že tuto funkcionalitu připravují.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/posudkova-kontrola