Valíček

Posudek dítěte na ŠVP

Podle jaké vyhlášky se platí za posudek u dětského lékaře, když jede dítě na ŠVP a jaká je to částka?Musí být u toho přítomno i dítě nebo tam může jít jen rodič?

Odpovědi
Araxis

Myslite zdravotní způsobilost zúčastnit se ŠVP nebo jen doklad o bezinfekčnosti? V prvním případě se škola v přirodě bere jako ozdravný pobyt a jestli není po operaci či vážném urázu pak nepotřebuje doktorka díte vidět a posoudit jeho zdravotní stav a doklad o bezinfekčnosti je zdali neprodělalo díte infekční nemoc a zdali se ještě z ní nelečí.
Doplňuji:
platí se od 100kč do 250kč tak jako za každé potvrzení od doktora.Doklad je platný 1 rok od data potvrzení