luckáá

postup policie…

Jak policie postupuje, když jste řídili pod vlivem drog a oni vás chytli? Díky

Nejlepší odpověď
zjentek

když tě chytnou, tak nevědí, že jsi pod vlivem drog. Když na to ovšem pojmou podezření, postup je takový, že tě vemou na test na přítomnost psychotropních látek nebo tak něco, ve státech na to měli mašinu, která vykazovala více hodnot najednou, asi tak 10položek, nevím, jaké výběhové modely z civilizovaného světa nakoupila čr, ale příliš dokonalé to nebude, hádám ,)

Další odpovědi
Funna

stejně, jako když tě chytnou pod vlivem alkoholu…

honza19hk

přijdeš o papíry a každopádně to je trestný čin tak jako řídit opilej.