bamavo

Poštovní služby

Jak funguje POSTE RESTANTE, je potřeba něco na poště zařídit?

Nejlepší odpověď
annas

POSTE RESTANCE – dohodnete se s odesílatelem a s poštou, že Vaše zásilky budou adresovány poste restante. Tyto zásilky zůstávají uloženy na poště, jako adresát si je vyzvednete sama, když se prokážete svým občanským průkazem.
Poštovní adresa zásilky musí vypadat takto:
Pan
Josef Novák
poste restante
397 04 PÍSEK 4
Jestliže je v místě doručení několik pošt, musí být uvedené přesné její označení, např. číslo.

Další odpovědi
Rozi

existuje i nová služba virtuální schránky, virtuální adresy, člověk nemusí udávat své trvalé bydliště a na tuto adresu,kde je stálá recepce, dorazí všechny zásilky. ty se pak můžou vyzvednout osobně, nebo přeposlat kamkoli si zákazník přeje.

Zdroj: www.pobox24.cz