Hafanana

Poštovní klient. Jaký?

Už nějaký pátek používám Mozilla Thunderbird. Je dnes na špici? Existuje nějaký lepší? Nejlépe free a s dostatečně velkou uživatelskou základnou.

Díky za tipy.

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud Vám vyhovuje Thunderbird, tak u něj zůstaňte. Na Windowsech používám Windows Live Mail, který je součástí balíku Winodws Live Essentials. Výhodou oproti Thunderbirdu je to, že má v základu funkce na organizaci času či na správu úkolů.
Máte-li kancelářský balík Microsoft Office, najdete tam Outlook, který je velice podobný Windows Live Mailu.
Incredimail myslím není v češtině, což může některým vadit.

Pokud tedy chcete přejít na jiného pošťáka, zkuste Windows Live Mail či Office Outlook. Pokud Vám Thunderbird vyhovuje, zůstaňte u něj.

Další odpovědi
mosoj

Nic nehledám. Používám Windows Live Mails s maximální spokojeností.
Velmi mnoho možností + možnost přímého stahování emailů z několika serverů bez přepínání do samostatných složek.

anonym

Já používám IncrediMail 2, používám ho už asi 3 roky a nic jiného nechci.

Zdroj: http://www.in­credimail.com/en­glish/splash.as­px

Funna

Jak mám Mozillu Firefox ráda, tak Thunderbird se jim moc nepovedl…i když Mrkvosoft není mým oblíbencem, musím uznat, že jejich různé „outlooky“ jsou lepší než Bouřlivý pták…