bubukaa

poštovné na ebay

Pokud bych obědnávala z Ebaye víc věcí s poštovným tak se mi ty poštovné jednotlivých věcí sečtou nebo jak by to bylo?
Doplňuji:
Když bych nakupovala u toho stejého prodejce, jak zjistím kolik bude stát poštovné?

Odpovědi
anonym

eBay je něco, jako Aukro (sdružuje prodejce a jejich nabídky, není to e-shop v běžném smyslu slova) – takže záleží na tom, u kolika prodejců nakoupíš a na jejich podmínkách platby poštovného.
Doplňuji:
Když klikneš na nabízený předmět, máš u něj současně uvedeno, kolik je poštovné (a případně u kterých přepravců).

marci1

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=po%C5%A1tov­n%C3%A9%20na%20e­bay