LucinkaLLL

Poštovné – kolik

Kolik může stát poštovné, když posílám košili? Popřípadně, kde to zjistím.. Kolik může taková košile vážit?

Nejlepší odpověď
Drap

Zvaž si košili na kuchyňské váze a vyhledej ceník ČP. Bude ti zcela jasno.

Další odpovědi
Araxis

Dalo by se to slisovat a poslat jako doporučena zasilka která stojí od 36kč.Kdybyste jí vložila do krabice,poslan jako balík a to je tuším okolo 68kč.Na poště mají takové orientační pravítko na tlouštku,tak pak usoudí jestli jí zašlou jako zásilku(dopis) nebo balík.