střevo

Postoupí čeští fotbalisté na mistrovství světa 2018 v Rusku? An­keta

http://isport­.blesk.cz/cla­nek/fotbal-reprezentace/242314/tez­ky-los-cesi-se-o-ms-2018-utkaji-i-s-obhajci-titulu-nemci.html

Hlasujte v anketě

Odpovědi
marci1

ne

Ještě ke všemu Němce ! ☹ I když jsem optimista, v tomhle případě říkám ne. 🙂

anonym

ne

Přes Německo neprojdem, ale možná v baráži z druhého místa.

ooommmm

ano

Meal

ne

arygnoc

ano

možné je všetko.
uvidí sa, čo zahráme.

😉

anonym

ano

Myslím,že by to češi mohli dokázat,ovšem jak píše Arygnoc,slovákům nevěřím.

střevo

ty vole barbakan,ty seš taky pesimista

střevo

Příspěvek smazán administrátorem.

arygnoc

@střevo:

zaujíma ťa názor druhých (i pesimistický), alebo si iba utvrdzuješ ten tvoj a to za každú cenu?

😉