Avatar uživatele
hanny 2

Postihla vás někdy škytavka?A jak jste ji zastavili?

Nejdéle škytal americký farmář Charles Osborne – od roku 1922 do roku 1990,tj.68 let­.Hrozný,co?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, Fidel, SajmonModer, dědapetr, fesoj před 4771 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-na-skytavku

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

Nejlepší způsob, jak zahnat škytavku asi je zadržet dech nebo se hodně napít.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Udělat pár kliků,Škytavky se zaručeně zbavíme, když rozžvýkáme několik semen anýzu a zapijeme je sklenicí vody. Žvýkání semen také osvěžuje dech.Zatajit dech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Zažil jsem výbornou metodu, ale funguje jen na druhé. Stačí škytajícímu říct: „Ještě jednou škytneš a dám ti tisíc korun!“. Zní to sice jako totální kravina, ale vyzkoušejte to, budete překvapeni. 😉 P.S. Možno vyzkoušet i jiné částky a jiné měny. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Vydatně zapít vodou dávku jedlé sody o velikosti čtvrtky malé lžíce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tlaky

Pomalu vycucat kostku cukru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Zaručeně pomůže když zvednete pravou ruku nahoru…a je po škytavce ,nevěřila jsem ,ale fakt to funguje

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Itter

Zadržet dech, stavět se na hlavu, smích,… – na mě nefunguje.

Ale pomáhá začít zhluboka dýchat a ono to pomalu přejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klaruška

Je možné, že člověk začne škytat protože se příliš rychle najedl nebo napil a nadechl se přitom vzduchu. Tím dochází k podráždění bráničního nervu, které se projevuje křečovitými stahy bránice, jež vyvolávají prudké vdechy, což je škytání.
Měla bys proto co nejvíce rozevřít hrudník(dát ruce od těla) a měl by ti dát někdo napít. Pa kolujou rady jako kostku cukru, zadržení dechu apod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek