martinju

postava .......

ahoj je mi 10 let a sjem hubeny chtel by sem nejak pribrat poradte jak vubec mi nejde pribrat měřim 149cm a važim jenom 35kg poradte prosim
Doplňuji:
a mužu jako aji zportovat jako jezdit na kole?

Nejlepší odpověď
PO

Jsi mladý a postava se Ti může jeste jakkoliv menit. V tvem veku bych tycinky Nutrend nedoporucovala. V soucasne dobe bych spis doporucila pravidelne (treba 6×) denně se stravovat a zamerit se hlavne na bilkoviny. Jist dost masa, syry, do toho orechy atd. Na nize uvedenem odkazu najdes prehled hodnot potravin,kolik obsahuji bilkovin, sacharidu,tuku a energie.Vyber si tedy ty,ktere maji vyssi hodnotu bilkovin oproti ostatnim.

Zdroj: www.e-kulturistika.cz/vi­ew.php?cisloclan­ku=2006060002

Další odpovědi
Lencis

Přejídání nebo ládování cukrem určitě nikam nepovede. Chce to vyvážený jídelníček bohatý na bílkoviny (nejlépe sestaven odborníkem na výživu), určitě pomůže i sport, který ti může pomoci k tvorbě svalové hmoty. Svěř se rodičům (pokud z jakéhokoliv důvodu nechceš) zajdi za svým obvodním lékařem a svěř se jemu. Určitě ti poradí co dělat a kam se obrátit.

Dandi

Určitě zvýšit příjem potravy. Pokud ale můžu doporučit, tak pravidelně chodit třeba běhat, plavat atp a do toho jíst tyčinky pro sportovce. Prodávají se třeba v Nutredu nebo v posilovnách a podobně. Jsou jako fit tyčinky, ale jsou nabité sacharidy, proteiny a dalšími látkami, které jsou vhodné pro posílení.

Michal

Určitě existuje pomoc s tvým problémem,ale pozor v tvém věku by ho měl řešit lékař.požádej někoho blízského o pomoc,Měla by to být osoba,které důvěřuješ a máš ji třeba i rád.

alenka901

určitě sport po sportu si dej tvaroh ve vaničce,jez hodně bílkovin což je maso v jakékoliv formě.na různý preparáty bych se vykašlala jsi moc mladý.pomohli by i kvasnicové tablety

Attack-design

mužeš, a hodně jez, ono se to srovná, jsi prostě vysoký