maruš

Posouzení starších předmětu.

Nevíte,prosím,něk­do,zda existují nějaké stránky,na které lze zaslat fotografii předmětu,o kterém si myslím, že má nějakou cenu/obraz,soška/ a tam to nějaký odborník posoudí, popřípadě ohodnotí?

Odpovědi
Fun1k

Odborník to může stoprocentně určit pouze osobní analýzou. Z fotky nic nepozná.

elektrikář

Na soudu se dají najít soudní znalci nebo odhadci. Ale podle fotky odhad udělat nejde.