Terez_ka

posmrtný život

věříte na posmrtný život ? věříte že už jste někdy někde žili ?

Odpovědi
www

Rozhodně ne.

Drap

Určitě ne. To bych si musel alespoň něco pamatovat.

hanulka11

Ne!!!

Klarushka.48

já jo :)a věřím že ještě budu žít ;) je mi 14 a prostě mám představu jaký to je pocit v dospělosti…takže si říkám že už jsem jednou dospěla byla ;)

mojitek

Rozhodně ANO. Veškerá velká náboženství to berou jako jasnou věc,včetně budhismu.A v nej­horším případě: na každým šprochu je pravdy trochu…

ven.cik

Já věřim v to, co buddhisté – Přes dobré skutky dochází k „dobrému“ znovuzrození a přes skutky špatné nás čeká jen špatné znovuzrození…Že bych se dostal do nebe, tak to určitě ne…:D