Avatar uživatele
dagry

Posloucháte vážnou hudbu?

A jak jste na tom s poslechem vážné hudby?

Já teda nic moc, max. tak cemballo od Z. Růžičkové a občas Mozarta, ale teď zrovna poslouchám Vivaldianno – je to nová věc od J. Svěceného a PBCH (z Lucie) a je to úžasné. Nejsou to jen housle, ale další perfektní nástroje.
Doplňuji:
Pro ten který je.. A není to Apoccallyptica? To taky můžu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dagry

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Losos, Gorouš před 5148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

miluju sopranistky, zejména Saru Brightman, pak Dagmar Peckovou, irskou vážnou jako např. Loreenu McKennitt, ale jinak taky nic moc

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Moc ne ale poslední dobou poslouchám jednu rockovou kapelu která kombinuje rockový žánr s klasickou hudbou a něco zní zajímavě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anetadela1

Neposlouchám. Tato hudba mi vůbec nic neříká, mě to spíš deprimuje. Mám pocit, že se mi něco stane, úplně mě to rve uši. A přitom jsem to nikdy neposlouchala ani mě s tím nikdo nemučil…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud se chcete seznámit s vážnou hudbou ale tak trochu jinak, doporučuji na youtube zadat Andrea Boceli. A zkuste třeba vivo per lei od AB a Helene Segara, dále Vivere AB a Laura Pausini. Je tam toho spoustu. On zpívá nádherně, doprovázený el.kytarou, el. klávesy apod.
Prostě vážná hudba v moderním pojetí. Klidně napište mejl jak se vám líbí. Já jsem nadšený.

A mohl bych přidat i vážnou hudbu v pojetí vanesy mae.

Anetadelo1, poslechni si to co jsem psal a pak mi dej vědět. to uši určitě nerve a mučení to taky není. Uvidíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Komodita

Co tak Evžen Doga?Osamoceny pastiř…dokaže citlive lide i rozplakat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
infant

Vážnou ani ne ale klasiku si rád poslechnu.

4 Retko: Yes, Nightwish forever!!!

Zdroj: infant.blog.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gorouš

Myslím si, že je to normální poslouchat vážnou hudbu. Osobně poslouchám Vivaldiho – Čtvero ročních období, P.I.Čajkovského,…
Dnes to však není moc in.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

ne neposlouchám dagry vážnou hudbu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Ani u me neni poslech vazne hudby na dennim poradku,ale rad si obcas neco poslechnu.Na to musi byt nalada.
To ja spise koukam na filmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Retko

No jasne. No to co posloucham je tak napul vazna hudba. Takovy Symphonic Metal.

For Nightwiiish!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

Apoccallyptica to není,jsou to švédští THERION.Někdy před dvěma dny jsem zde položil otázku jak se lidem líbí a tam je i odkaz na Youtube.

před 5148 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek