dagry

Posloucháte vážnou hudbu?

A jak jste na tom s poslechem vážné hudby?

Já teda nic moc, max. tak cemballo od Z. Růžičkové a občas Mozarta, ale teď zrovna poslouchám Vivaldianno – je to nová věc od J. Svěceného a PBCH (z Lucie) a je to úžasné. Nejsou to jen housle, ale další perfektní nástroje.
Doplňuji:
Pro ten který je.. A není to Apoccallyptica? To taky můžu.

Nejlepší odpověď
quentos

miluju sopranistky, zejména Saru Brightman, pak Dagmar Peckovou, irskou vážnou jako např. Loreenu McKennitt, ale jinak taky nic moc

Další odpovědi
ten který je

Moc ne ale poslední dobou poslouchám jednu rockovou kapelu která kombinuje rockový žánr s klasickou hudbou a něco zní zajímavě.

anetadela1

Neposlouchám. Tato hudba mi vůbec nic neříká, mě to spíš deprimuje. Mám pocit, že se mi něco stane, úplně mě to rve uši. A přitom jsem to nikdy neposlouchala ani mě s tím nikdo nemučil…

Miroslavst

Pokud se chcete seznámit s vážnou hudbou ale tak trochu jinak, doporučuji na youtube zadat Andrea Boceli. A zkuste třeba vivo per lei od AB a Helene Segara, dále Vivere AB a Laura Pausini. Je tam toho spoustu. On zpívá nádherně, doprovázený el.kytarou, el. klávesy apod.
Prostě vážná hudba v moderním pojetí. Klidně napište mejl jak se vám líbí. Já jsem nadšený.

A mohl bych přidat i vážnou hudbu v pojetí vanesy mae.

Anetadelo1, poslechni si to co jsem psal a pak mi dej vědět. to uši určitě nerve a mučení to taky není. Uvidíš.

Komodita

Co tak Evžen Doga?Osamoceny pastiř…dokaže citlive lide i rozplakat…

infant

Vážnou ani ne ale klasiku si rád poslechnu.

4 Retko: Yes, Nightwish forever!!!

Zdroj: infant.blog.cz

Gorouš

Myslím si, že je to normální poslouchat vážnou hudbu. Osobně poslouchám Vivaldiho – Čtvero ročních období, P.I.Čajkovského,…
Dnes to však není moc in.

panenka

ne neposlouchám dagry vážnou hudbu.

FOG

Ani u me neni poslech vazne hudby na dennim poradku,ale rad si obcas neco poslechnu.Na to musi byt nalada.
To ja spise koukam na filmy.

Retko

No jasne. No to co posloucham je tak napul vazna hudba. Takovy Symphonic Metal.

For Nightwiiish!!!!!

ten který je

Apoccallyptica to není,jsou to švédští THERION.Někdy před dvěma dny jsem zde položil otázku jak se lidem líbí a tam je i odkaz na Youtube.